KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10695019
*
nr 1069 5019
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, bär signatur, 1954, 89x140
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:50:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 22:21:25
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
*
Oljemålning
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5019
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, bär signatur, 1954, 89x140
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 22:21:25 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55